Головна

Професійне обладнання

Професійний сервіс

Устаткування для пралень і хімчисток, кухонь і ресторанів, піцерій, сервісна підтримка та комплектуючі

Переваги роботи з нами

Поставляючи техніку, ми здійснюємо сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Служба сервісу компанії складається з мобільних та повністю укомплектованих висококласних фахівців, які пройшли профільне навчання, включаючи навчання на заводах-виробниках у Європі.

Ми постійно працюємо по всій території України, щомісяця виконуємо плановий та оперативний сервіс обладнання. Працівники нашої компанії працюють у територіальних представництвах Києва (головний офіс), Одеси, Львова (комерційна та сервісна служби) та інших містах України, де співпраця налагоджена через партнерські компанії.

Окремий напрямок нашої компанії – постачання запчастин та аксесуарів до професійного обладнання (Electrolux та інших провідних виробників).

Ми готові надати Вам:

  • якісне обладнання світових лідерів;
  • професійні консультації з організації ресторанів, їдалень, кафе, барів, пралень, хімчисток та інших установ;
  • кваліфікований проект з розміщення та комплектації обладнання;
  • оперативне сервісне обслуговування;
  • гнучкі умови постачання та схеми фінансування.

Нам довіряють

Будьте в курсе новостей и акций

Подпишитесь на последние обновления и узнавайте о новинках и специальных предложениях первыми

Введите ваш e-mail

Виробники обладнання

Компанія «СОЛЕРТІС» є офіційним імпортером та дистриб’ютором шведського концерну ELECTROLUX GROUP (110 років на світовому ринку) на території України.

Також наша компанія офіційно є представником в Україні інших якісних світових виробників, таких як: XLT (USA), Sagi (Italy), KT (Finland), Sirman (Italy), Kannegiesser (Germany), Coldline (Italy), Franke (Germany) ) Universo (Італія), Zanolli (Італія), Cofrimell (Італія), Staff Ice System (Італія), GP Production (Poland), Pavesi (Італія), Moretti Forni (Італія), Macpan (Італія), White-Conveyor ( USA ), Bernardi (Italy) та ін.