Льюїс Хемілтон: Немов три гонки в один день!

Льюїс Хемілтон виграв Гран Прі Тоскани. У кар’єрі британця Муджелло стала 27-й трасою, на якій він зумів домогтися перемоги …

Льюїс Хемілтон: «Це не було легкою прогулянкою, ми немов провели три гонки в один день! На цій феноменальною трасі нам довелося по-справжньому важко.

Я погано стартував, спочатку опинився позаду Валттері, а потім мені було нелегко стримувати його пресинг. На рестарт була потрібна гранична концентрація. Це було дуже, дуже непросто.

Проблем з шинами не було, як я вже сказав, найскладнішим було добре спрацювати на рестарт. На першому відрізку я контролював ефективність гуми і міг би пізніше заїхати на піт-стоп, але в команді турбувалися через проблеми з шинами у Валттері. На останній відрізок мені поставили прікататься комплект Soft, я не знав, на яку кількість кіл йому вистачить ефективності.

Незабаром в дзеркалах буквально з нізвідки з’явився Валттері, хоча якийсь час позаду мене їхав Даніель Ріккардо. Поки я стежив за шинами, Валттері зумів підібратися, і я намагався зберігати відрив більше секунди, тому що не хотів, щоб на довгій прямій – 1000 метрів або близько того – мій напарник скористався DRS. Боротьба була гострою, моє серце ось-ось вискочить з грудей – приголомшливо, що мені вдалося здобути 90-ту перемогу!